منو

بیانیه حفظ حریم شخصی

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز

 بیانیه حفظ حریم شخصی  در سازمان  آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  مانند سایر سازمانها ، جمع آوری اطلاعات ارباب رجوع در سایت و نحوه حفاظت از این اطلاعات را تشریح میکند و نسبت به اطلاعات جمع آوری شده احساس مسئولیت کرده و حفظ حریم شخصی مراجعین محترم به سایت را تضمین می کند. لازم به یاد آوری است که در صورت دریافت اطلاعات هویتی از مراجعین ، این تضمین وجود دارد که تنها از این اطلاعات بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده خواهد شد . در هر حال تعهدات و مسئولیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان البرز محدود به توانایی ها و امکانات در اختیار این  سازمان دارد و این سازمان در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.

برای حریم خصوصی شما ارزش بالایی قائل است. لطفا متن زیر را بخوانید تا بیشتر با نحوه برخورد این اداره با اطلاعاتی که هویت شما را فاش می کند آشنا شوید.
جمع آوری و استفاده از اطلاعات :
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وبسایت است. ما این اطلاعات را به هیچ نحو غیر از مواردی که در اینجا آورده شده نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم. این اداره در بخش ها و به روش های مختلف اطلاعات کاربرانش را جمع آوری می کند.
استفاده از کوکی ها :
وقتی شما از سایت اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز بازدید می کنید، می توانید به صورت ناشناس در وبسایت بگردید. به عنوان یک کاربر میهمان، ممکن است برای بررسی بازدید شما از کوکی استفاده کنیم.
 همچنین اگر به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده ( عضو)استفاده کنید،ماازکوکی هابرای ذخیره سازی اطلاعات شخصی شما مانند نام کاربری و دیگر اطلاعاتی که می تواند
هویت شما را فاش کند، استفاده می کنیم .کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط یک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال می یابد و تنها توسط سروری که آن را برای شما فرستاده قابل خواندن است.
کوکی با ذخیره سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می کند. کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند.بیشتر مرور گر های
وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستوردهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن  را پذیرفته یا رد کنید.برای بعضی از امکانات سینره پذیرفته شدن کوکی ها اجباری است. کاربرانی که کوکی ها را رد کنند نمی توانند از آن امکانات استفاده کنند.
سامانه سامد