به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرزروز پنجشنبه مورخ هشتم آذرماه جاری مراسم اختتامیه و توزیع مدال های مقام های اول تا سوم رشته های انفرادی و تیمی و همچنین اهداء کاپ اخلاق مسابقات ورزشی مرحله کشوری بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به میزبانی مرکز تربیت مربی برگزار شد.

در مسابقات  ورزشی کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای سرکار خانم ام کلثوم رحمتی از مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در رشته دارت ویژه خواهران موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد.

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تاکید بر فعالیت های ورزشی در محیط های اداری ، این مهم را در فضای آموزشی زمینه ساز نشاط و شادابی مضاعف دانست و برنامه ریزی برای فعالیت های ورزشی کارکنان را مهم و ضروری برشمرد.

وی همچنین کسب رتبه کشوری توسط خواهران شرکت کننده در مسابقات ورزشی را به نفرات برتر تبریک گفت.

خواجه بولاقی مشاور امور بانوان و خانواده ریاست سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، ضمن تقدیر و تشکر ازمیزبانی خوب مرکز تربیت مربی و تشکر از کلیه رقابت کنندگان این دوره از مسابقات در مرحله کشوری و تبریک به مقام آوران خاطر نشان کرد: «همه بانوان شرکت کننده در این مسابقات در عین مشغله در دو عرصه خانه و اداره به لحاظ همتشان، شایسته تقدیرند، خصوصا تیمهایی که در دستیابی به کاپ قهرمانی،اخلاق و منش ورزشی را سرلوحه رقابتهایشان قرار دادند. مهارتهای ورزشی و اخلاق مداری، دو مولفه مکمل هم هستند و برنده اصلی، آنانند که در بازیهایشان به هردو مولفه توجه کنند.

وی مهم‌ترین آثار مسابقات را گسترش فرهنگ کار تیمی در بین بانوان شاغل سازمان بیان کرد و افزود: شرکت در فعالیت‌های ورزشی باعث سلامتی، افزایش انرژی، هم افزایی و تمرین انجام کار گروهی  بین همکاران می شود.

در ادامه این مراسم از نفرات و تیم‌های برتر شرکت کننده تقدیر به عمل آمد.

مقام آوران رشته والیبال ( تیمی )

مقام اول: استان اصفهان

مقام دوم: استان سیستان و بلوچستان

مقام سوم: استان کرمانشاه

مقام آوران رشته تنیس روی میز ( انفرادی )

مقام اول:  استان مازندران

مقام دوم: استان همدان

مقام سوم:   استان خراسان رضوی

مقام آوران رشته دارت ( انفرادی )

مقام اول: استان کرمان

مقام دوم: استان البرز 

مقام سوم: استان همدان

شایان ذکر است کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم استان آذربایجان شرقی تعلق گرفت و درپایان نیز از تیم های برتر حاضر دراین مسابقات با اهدای کاپ قهرمانی و مدال تجلیل شد.