به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز همزمان با هفته جهانی پیشگیری و مبارزه با ایدز دوره آموزشی با محوریت آگاهی از خطرات ، پیشگیری و کنترل ایدز در مرکز شهید رهبری برای۱۰۵ نفر از  کارکنان و کارآموزان اجراشد.

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اشاره به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان بخصوص در حوزه بهداشت و درمان ، برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری و آشنایی با بیماری ایدز  را در دستگاه های اجرایی و آموزشی ضروری دانست و افزود : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان و کار آموزان استقبال میکند .

غیاثی تبار در پایان از برگزاری ۷ کارگاه آموزشی در راستای بهداشت کارکنان و ۴ دوره معاینات پزشکی در راستای طرح سلامت کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از ابتدای سال جاری  خبر داد.

 

مسئول آموزش کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز افزود: ارائه آموزش های لازم در خصوص آموزش و آگاهی بیماری ایدز  به کارکنان و کار آموزان  از مهمترین اهدف این برنامه است. صادقی ادامه داد: این کارگاه آموزشی در با محوریت آگاهی سازی از خطرات ، پیشگیری و کنترل بیماری ایدز برای کارکنان و کار آموزان اداره کل از تاریخ ۷/۹/۹۷ آغاز شده و به صورت یک هفته در مراکز آموزش فنی و حرفه ای اجرا می شود.

شایان ذکر است این دوره ها با  تدریس کارشناس واحد پیشگیری و کنترل بیماریها ستاد مرکز بهداشت کرج  استاد باد زهره در مراکز آموزشی فنی و حرفه ای استان در حال اجرا می باشد.