برگزاری ششمین جلسه شورای اداری آموزشی در سال جاری

ششمین جلسه شورای اداری آموزشی  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  با حضور مدیر کل ، معاونین ، روسای ادارات ومراکز در محل مرکز شهید خدایی شهرستان کرج برگزار شد.

در ابتدای این جلسه روسای مراکز تابعه ضمن ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های شش ماهه  مراکز در زمینه های مختلف به طرح مشکلات ، نظرات و پیشنهادهای خودرا در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و اجرای تعهدات و در بخش های مختلف آموزشی اشاره نمودند.

در این جلسه روسای ادارات تابعه نیز ضمن ارائه گزارش ۶ ماهه  به طرح دید گاه های خود در زمینه به کارگیری روش های مختلف برای حل مشکلات و تسریع روش های اجرایی امور پرداختند.

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا و جانبازان وآزادگان این هفته را  در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند و در ادامه  آغاز ماه محرم  و  فرارسیدن ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام را به حضرت ولی عصر (عج) و ملت شریف ایران و همکاران محترم اداره کل و مراکز آموزشی تابعه  تسلیت گفت.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با تبریک به انتصاب روسای جدید مراکز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز برایشان  آرزوی موفقیت  کرد.

غیاثی تبار  دقت در انجام ارزیابی های کمی و کیفی را از سوی روسای مراکز و ادارات و مسولین ذی ربط مورد تاکید قرار داد و روش های تدوین شده از سوی این اداره کل برای انجام دقیق ارزیابی تشریح نمود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز به عملکرد ۶ ماهه مراکز  پرداخت و همدلی ، همکاری و همچنین خلاقیت و نو آوری را برای پیشبرد اهداف سازمانی  ضروری بر شمرد و برنامه ریزی و تعامل بخش های مختلف  را مورد تاکید قرار داد.

غیاثی تبارمدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز   پایان  کیفیت بخشی فعالیت های این مجموعه را بسیار ضروری دانست و برنامه ریزی برای این مهم را از طریق هم فکری ، هم اندیشی  و استفاده از تجربیات تمامی دستندرکاران مورد تاکید قرار نمود.

از دیگر موارد مورد توجه مدیر کل در جلسه شورای اداری آموزشی استفاده بهینه از منابع ، تشکیل شورای حفاظت ایمنی در مراکز جهت جلوگیری از حوادث احتمالی برنامه ریزی دقیق مراکز جهت عملیاتی کردن تفاهمنامه های فی مابین ، نظم و انضباط کاری و اداری ، و  تعمیق تعامل با صنایع با ایجاد واحد آموزش در صنایع اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  بود.

در پایان روسای ادارات تابعه نیزضمن پاسخگویی به مشکلات مطرح شده از سوی مراکزتسریع در روند رفع موانع در اجرای تعهدات مراکز را مورد تاکید قرار دادند و با توجه به تعهدات تعیین شده برای ادارات ، گزارش فعالیت ها و عملکرد های  خود را ارائه و نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی به کارگیری روش های اجرایی برای دستیابی به نتایج مطلوب تر را مطرح نمودند.