سومین جلسه شورای فرهنگی و اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با حضور مدیر کل ، معاونین و اعضای شورا در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم و درگذشت ناگهانی  همکار گرانمایه شادروان مجید ابراهیمی این ضایعه را به همکاران و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نمود.

 

غیاثی تبار توجه به برنامه های فرهنگی در کنار فعالیت های آموزشی برای همکاران و کار آموزان را ضروری دانست و افزود اجرای با کیفیت برنامه های فرهنگی از اولویت های این اداره کل در سال جاری می باشد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز توجه به اجرای کامل برنامه های ستاد اقامه نماز استان را مورد تاکید قرار داد  و افزود تبلیغ در خصوص فرهنگ سازی این فریضه زیبای خداوند وظیفه یک نهاد یا ارگان خاصی نیست، این مهم می طلبد کار تیمی و گروهی انجام شود چراکه نتایج بهتر و ماندگارتری را حاصل خواهد کرد.

غیاثی تبار به اهمیت برگزاری نماز جماعت در اداره کل و مراکز تابعه اشاره نمود و یکی از راهکار های جذب مخاطب بیشتر را استفاده از ابزارهای نوین و تاثیر گذار در تبلیغات عنوان کرد وی به بهینه سازی  تابلو های نماز خانه  ، سیستم های صوتی ، پخش به موقع اذان ، نظر سنجی از کارکنان در خصوص با شکوه تر برگزار کردن نماز جماعت  و بهره گیری از روش های انگیزشی برای جذب حداکثری در برنامه های فرهنگی و اقامه نماز اشاره نمود.