به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در سال حمایت از کالای ایرانی و بهره مندی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تقویت و گسترش دانش فنی و توسعه منابع انسانی و نیروی ماهر و متخصص تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان  البرز و شرکت هافمن به امضا رسید.

 

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز هدف از انعقاد این تفاهمنامه را آموزش و تامین نیروی کار ماهر مورد نیاز بازار کاردر راستای آموزش های هدفمند ، ارتقاء مهارت کارکنان این شرکت و فراهم آوردن فرصتها و امکانات برای مدیران شرکت هافمن واداره کل به منظور ایجاد ارتباط و تفاهم با یکدیگر از طریق تبادل افکار ، دانست.

بر اساس این قرارداد همکاری درزمینه اجرای آموزش های مهارتی و سنجش صلاحیت ها وشایستگی های شغلی جهت دستیابی و تامین نیروی ماهرمورد نیاز بازرکار با استفاده از پتانسیل های شرکت هافمن و ظرفیتهای بخش دولتی و غیردولتی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای  استان البرز انجام می شود.

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز اضافه کرد طبق این قرارداد بررسی صلاحیت و تامین مربیان مورد نیاز دوره های آموزشی ، تعیین سرفصل ها و استانداردهای آموزشی مورد نیاز دوره های آموزشی، تدوین استانداردهای جدید مورد نیاز و تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی مورد نیاز با استفاده ازهمکاری متخصصان و کارشناسان شرکت هافمن ،  برگزاری آزمون و اعطای گواهینامه مهارت به شرکت کنندگان در دوره هاو اطلاع رسانی دوره های آموزشی به اتحادیه ها واصناف مرتبط از تعهدات این اداره کل می باشد.

 

غیاثی تبار در پایان از انعقاد ۱۵ تفاهمنامه آموزشی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از ابتدای سال جاری خبر داد.