انتصاب سرپرست جدید مرکزآموزش فنی و حرفه ای تخصصی کشاورزی و شیلات زیبادشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با صدور ابلاغی از سوی مدیر کل آموزش فنی فنی و حرفه ای استان البرز  علی پور جعفر   به عنوان سرپرست مرکز زیبادشت (مجری دوره های تخصصی کشاورزی و شیلات ) منصوب شد .

در این جلسه غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به آموزش پرداخت و به گران قیمت بودن آموزش های فنی و  حرفه ای اشاره کرد و با تاکید بر کیفیت بخشی به  آموزش ها آن را راهکار خوبی جهت جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی دانست.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضرورت کیفیت بخشی به آموزش را در ۱- رضایتمندی مخاطبین و ذی نفعان ۲ -استفاده بهینه از منابع ۳- ایجاد اطمینان و اعتماد صنایع و بنگاه ها ۴ – ارتقاء جایگاه این اداره کل دانست

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای محسن احمدی  طی ابلاغی جناب آقای  علی پورجعفر را به عنوان سرپرست جدید مرکز زیبادشت  منصوب کرد.

متن این ابلاغ به این شرح می باشد :

نظر به تعهدات و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان ” سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه زیبادشت  ” منصوب می شوید. با عنایت به جایگاه و اهمیت آن مرکز در خصوص اجرای دوره های تخصصی کشاورزی و شیلات  انتظار می رود تا از طریق تعامل ، همدلی و بهره مندی های مربیان عزیز و همکاران گرامی و ارتباط موثر با معاونین ، روسای ادارات و سایر مراکز آموزشی و کلیه مخاطبین بویژه صنایع و بنگاه های اقتصادی و برنامه ریزی لازم جهت کیفیت بخشی خدمات ، تقویت نظم و انضباط ، استفاده بهینه از منابع ، تقویت و توسعه تعاملات و خلاقیت و نو آوری زمینه اجرای کامل و به هنگام سند آموزشی و اجرایی مرکز و همچنین اصلاح و بروزرسانی ، جایگاه آموزشی و اجتماعی مرکز را در کوتاه مدت ارتقاء دهید.

امید است با توکل به ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشید .