به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با صدور ابلاغی از سوی مدیر کل آموزش فنی فنی و حرفه ای استان البرز  سید مهدی اسماعیل زاده  به عنوان سرپرست مرکز اشتهارد منصوب شد .

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای علیرضا اسلامی  طی ابلاغی جناب آقای سید مهدی اسماعیل زاده  را به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اشتهارد  منصوب کرد.

 

متن این ابلاغ به این شرح می باشد :

              احتراماً ، نظر به تعهد و تجارب جنابعالی ، به موجب این ابلاغ به عنوان ” سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اشتهارد ” منصوب می شوید . با عنایت به جایگاه و اهمیت آموزش های مهارتی در شهرستان اشتهارد به علت وجود ظرفیت های صنعتی آن شهرستان و همچنین توان آن مرکز در خصوص اجرای     دوره های آموزشی تخصصی مورد نیاز ، انتظار می رود تا از طریق تعامل ، همدلی و بهره مندی از توانمندی های مربیان عزیز و همکاران گرامی و ارتباط موثر با معاونین ، روسای ادارات و سایر مراکز آموزشی ، مسئولین شهرستان و کلیه مخاطبین ، اهتمام لازم جهت کیفیت بخشی خدمات ، تقویت نظم و انضباط ، استفاده بهینه از منابع و توسعه تعاملات و خلاقیت و نوآوری زمینه اجرای کامل و به هنگام سند آموزشی و اجرایی مرکز را فراهم و جایگاه آموزشی و اجتماعی مرکز را در کوتاه مدت ارتقاء دهید .

امید است با توکل به ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و مؤید باشید . %