انتصاب سرپرست جدید مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهید رهبری

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با صدور ابلاغی از سوی مدیر کل آموزش فنی فنی و حرفه ای استان البرز  فرید مرجمکی  به عنوان سرپرست مرکز شهید رهبری (مجری دوره های ممتاز ۱۸ ماهه) منصوب شد .

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای شهراد رنجبران طی ابلاغی جناب آقای  فرید مرجمکی را به عنوان سرپرست جدید مرکز شهید رهبری منصوب کرد.

متن این ابلاغ به این شرح می باشد :

نظر به تعهدات و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان ” سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رهبری ” منصوب می شوید. با عنایت به جایگاه و اهمیت آن مرکز در خصوص اجرای دوره های آموزشی ممتاز (طرح ۱۸ ماهه ) و برگزاری دوره های آموزشی در فناوری های نوین و همچنین میزبانی برنامه های  ملی انتظار می رود تا از طریق تعامل ، همدلی و بهره مندی های مربیان عزیز و همکاران گرامی و ارتباط موثر با معاونین ، روسای ادارات و سایر مراکز آموزشی و کلیه مخاطبین بویژه صنایع و بنگاه های اقتصادی و برنامه ریزی لازم جهت کیفیت بخشی خدمات ، تقویت نظم و انضباط ، استفاده بهینه از منابع ، تقویت و توسعه تعاملات و خلاقیت و نو آوری زمینه اجرای کامل و به هنگام سند آموزشی و اجرایی مرکز و همچنین اصلاح و بروزرسانی الگوی آموزشی ۱۸ ماهه را فراهم نمائید و جایگاه آموزشی و اجتماعی مرکز را در کوتاه مدت ارتقاء دهید.

امید است با توکل به ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشید .

وی پیش از این عهده دار سمت رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نظر آباد   و از مرییان دارای سوابق و تجربیات ارزشمند کاری و حرفه ای می باشد.