مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز به همراه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نظر آباد و تعدادی از کارشناسان این اداره کل با امام جمعه شهرستان نظر آباد دیدار نمود.

در این دیدار تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با ارائه گزارشی از توانمندی ها ، دستاوردها و عملکرد این اداره کل به برنامه ریزی این اداره در جهت توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی اشاره نمود.

غیاثی تبار در این دیدار به ضرورت تعامل و همکاری دستگاه های ذی ربط در شهرستان نظر آباد برای توسعه آموزش های مهارتی تاکید واز آمادگی این اداره کل جهت برنامه ریزی و اجرای آموزش های فنی و مهارتی به افراد جویای کار و علاقه مندخبر داد.

حجت السلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهرستان نظر آباد در این دیدار ضمن اشاره به نقش آموزش های فنی و مهارتی  مورد نیاز بازار کار به اجرای با کیفیت این آموزش ها در ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری شهرستان و نیز افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده از سوی افراد آموزش دیده تاکید نمود.

حجت السلام و المسلمین موسوی با تایید برنامه های آموزش فنی و حرفه ای بر همکاری و تعامل در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی در آن شهرستان اشاره نمود.