به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان  البرز در راستای تکریم ارباب رجوع میز خدمت الکترونیکی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با توجه به نیاز بخش های مختلف از جمله صنایع و صنوف و .. بروزرسانی شد.

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز بیان داشت : در راستای  اجرای دستورالعمل میز خدمت و تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان ، کارکنان ، آموزشگا ه های آزاد و اجرای عدالت و برابری و صرفه جویی در زمان  در استفاده از خدمات برای عموم شهروندان بخشی از فرآیندهای خدمت رسانی به صورت الکترونیکی و از طریق میز خدمت الکترونیکی در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل به نشانی  www.alborztvto.ir    ارائه شده است.

غیاثی تبار مزیت میز خدمت الکترونیکی را کاهش زمان و  تسهیل در پاسخگویی به شهروندان و کارکنان دانست و اضافه کرد که در میز خدمت الکترونیکی خدماتی برای رفاه  کارکنان ، آموزشگاه های آزاد و شهروندان عزیز در نظر گرفته شده که مهمترین این خدمات پیش ثبت نام در دوره های آموزشی بخش دولتی و غیر دولتی ، اعلام نتایج آزمونها ، ارتباط مستقیم با مدیر کل و تعیین وقت ملاقات ، لیست آموزشگاه های آزاد فعال استان به همراه نشانی و شهریه مصوب ، مشاوره و هدایت شغلی ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، پیش ثبت نام واحد های صنعتی و صنوف و…  می باشد که در آینده نزدیک بخش عمده ای از فرآیندهای خدمت رسانی این اداره کل از همین طریق ارائه خواهد شد .

غیاثی تبار مزایای استفاده از این طرح را کاهش محسوس هزینه ها ، تسریع در ارائه  خدمات و پیگیری  در خواست ها و افزایش سرعت ، دقت و شفافیت در پاسخگویی به درخواست ها دانست .