آغاز طرح پیش ثبت نام دوره های آموزشی مهارتی ویژه صنایع و صنوف

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال جاری به عنوان ” حمایت از کالای ایرانی ” از آغاز  پیش ثبت نام طرح اجرای آموزش های مهارتی ویژه شاغلین بنگاه های اقتصادی و واحد های تولیدی خبر داد.

غیاثی تبار افزود توسعه تعاملات  یکی از راهبر دهای پنجگانه نقشه راه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در سال جاری می باشد که هدف از برگزاری این طرح ، مهارت آموزی و ارتقاء مهارت شاغلین بخش صنایع می باشد که با برگزاری دوره های مهارتی برای صنایع   و در راستای تحقق شعار سال  میتوان موجبات بالابردن کیفیت محصولات و تولیدات داخلی را فراهم نمود.

وی افزود مراکز شهید رهبری ، مرکز خواهران الزهرا ، مرکز شهرستان های ساوجبلاغ و نظر آباد مجری برگزاری دوره های مهارتی می باشند که علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز به نشانی www.alborztvto.ir در قسمت ( پیش ثبت نام آموزشی صنایع و صنوف ) مراجعه و اقدام به تکمیل پیش ثبت نام نمایند.

شایان ذکر است دوره های آموزشی در شیفت صبح و در مراکز ذکر شده برگزار می شود همچنین علاقه مندان جهت هماهنگی ، مشاوره و اخذ راهنمایی میتوانند با شماره تلفن های ۳۴۴۸۶۵۴۴ و ۳۴۴۷۰۴۹۰ تماس حاصل نمایند.