نشست مشترک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با مجمع معتمدین استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  ۲۹۸ جلسه معتمدین استان البرز با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای و مجمع معتمدین استان البرز به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

 

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز رسالت کار آموزش فنی و حرفه ای استان البرز را توانمند سازی و تربیت نیروی ماهر برای استان  دانست و تاکید کرد مهارت آموزی از مهم ترین زیر ساخت های  اشتغال پایدار  می باشد.

وی در ادامه  افزود گرانترین آموزشها در سطح کشور  ، آموزش های فنی و حرفه ای می باشد  که با سفارش محور کردن آموزش ها و کیفیت بخشی به آموزش ها می توان نقش بسزایی را در جلو گیری از اتلاف انرژی های آموزشی که سرمایه های ملی می باشد داشت..

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز آشنایی مخاطبان  با مرا کز آموزش فنی و حرفه‌ای را از مهم‌ترین فرصت‌های این جلسه برشمرد  که با تعامل مجمع معتمدین  با عموم مردم  میتوان نقش بسزایی در ایجاد انگیزه بین جوانان جهت مهارت آموزی و ایجاد اشتغال پایدار داشت.

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن ارائه گزارش در خصوص دستاوردها ، فعالیت ها ی آموزش فنی و حرفه ای استان البرز به توانمندی های این اداره کل در زمینه آموزش نیروی ماهر و متخصص مورد نیاز جامعه  اشاره و بر ضرورت حمایت از این آموزش ها در سطح استان و در راستای تحقق شعار سال توسط مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید _ اشتغال تا کید نمود.

در ادامه غیاثی تبار به  ظرفیت های آموزشی  در بخش های دولتی که اعم آنها ( آموزش به نیروهای نسلح و توانمند سازی سربازان وظیفه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ، آموزش در صنایع ، آموزش در دانشگاه ها ، آموزش روستائیان و عشایر ، آموزش به زندانیان و جلو گیری از بازشت مجدد آنها به زندان  و..)  وبخش  غیر دولتی  پرداخت و از معتمدین استان دعوت به عمل آورد تا از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان البرز بازدید نمایند.

غیاثی تبار سرعت فن آوری را از آموزش بیشتر دانست و بر ضرورت بالابردن سرعت آموزش اشاره کرد و آنرا همواره یکی از برنامه های مهم این اداره کل  در سال جاری دانست.

در پایان معتمدین نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی به کارگیری روش های اجرایی برای دستیابی به نتایج مطلوب تر را مطرح نمودند