به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در بازدید های دوره ای خود از مراکز تابعه در سطح استان ، از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رهبری  بازدید نمود.

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در این بازدید ضمن دیدار با مربیان ، کارشناسان و کار آموزان بر ضرورت تلاش و همدلی برای پیشبرد اهداف سازمان تاکید نمود و تعمیق روابط با مراکز صنعتی ، صنوف و بازار کار در این شهرستان و جذب حمایت آنها  برای توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای را مهم بر شمرد.

غیاثی تبار در ادامه با کار آموزان گفتگو کرد و  با طرح سوالاتی از قبیل  میزان کیفیت آموزش ها ، نوع آشنایی کار آموزان با سازمان ، مدرک تحصیلی ، مشکلات موجود در آموزشها و  ….از کارآموزان جویا شد.

در ادامه این دیدار جلسه ای نیز با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، معاونین ، رئیس و مربیان مرکز شهید رهبری برگزار شد .  غیاثی ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و سانحه سقوط هواپیمایی به برنامه ریزی دقیق با استفاده از نقاط ضعف برای سال ۹۷ پرداخت و افزود با استفاده از تجربیات سال جاری می توان با پیش بینی در تمامی بخش ها به کیفیت خدمات عالی جهت رفاه بیشتر کارکنان و مربیان رسید.

وی در ادامه به برنامه ریزی دقیق در تمامی حوزه های اداره کل ( مالی و پشتیبانی ، رفاه ، آموزش ،  امور فرهنگی و کارگزینی و …) پرداخت و شفاف سازی در همه امور را از برنامه های این اداره کل در سال جاری دانست و افزود برای تحقق این مهم از طریق هم فکری ، هم اندیشی  و استفاده از تجربیات تمامی دستندرکاران باید استفاده کرد.

در پایان  مربیان به مشکلات و موانع پرداختند و معاونین پاسخگو ی مشکلات مطرح شده از سوی مربیان  بودند و نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی به کارگیری روش های اجرایی برای دستیابی به نتایج مطلوب تر را مطرح نمودند.

پیش از این مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از مراکز تابعه شهرستان  های کرج ، اشتهارد ، ساوجبلاغ  و

نظر آباد بازدید و با کار کنان و کارشناسان این مراکز دیدار نموده اند