نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع با مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز

این جلسه با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و مدیران محترم حوزه ، مدیر کل و مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در محل این اداره کل برگزار شد.

مهندس  نادر فخری معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و مدیران محترم حوزه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن ابلاغ سلام دکتر سلمیان پاک سرشت معاون محترم وزیر و  رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای  کشور به همکاران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ، رفع  دغدغه های همکاران و بهبود معیشت کارکنان و   ارائه  خدمات  رفاهی بیشتر را از  مهمترین اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  درحوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانست

مهندس نادر فخری معاون محترم رئیس سازمان  صداقت را از بالاترین ارزش های انسانی دانست که  با آن میتوان  تحول قابل توجهی در مجموعه ایجاد کرد و در ادامه به سوالا ت و مشکلات مطرح شده توسط مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز پاسخ دادند و رفع  این مشکلات را  با کمک همکاران امکان پذیر دانست..

وی در ادامه با اشاره به استفاده بهینه از منابع به  لزوم افزایش در آمدها تاکید  و یکی از راهکار های خروج از چالش های مالی را حرکت به سمت در آمد ها عنوان کرد.

مهندس فخری مشکلات سازمان دو بخش درون سازمانی و بیرون سازمانی دارد که با همکاری در تمامی سطوح ادارات و توکل به خدا و ایجاد تغییر پیشرفت را نهادینه کنیم .

 

گفتنی است در ابتدای جلسه تقی غیاثی تبار ضمن خوشامد گویی به تشریح و عملکرد یک ساله این اداره کل در بخش های مختلف مالی ، آموزشی ، عمرانی ، فرهنگی ، تفاهمنامه ها و خدمات پرداخت .

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز همدلی ، همکاری و همچنین خلاقیت و نو آوری را برای پیشبرد اهداف سازمانی  ضروری بر شمرد و برنامه ریزی و تعامل بخش های مختلف را در جهت تعالی سازمانی مورد تاکید قرار داد

وی  در ادامه از رشد ۴۲ درصدی درآمد های مالی این اداره کل از طریق  فروش محصولات کارگاهی در قالب تبصره ۷۵ ،، انعقاد قراردادهای آموزشی در قالب تفاهمنامه ها  و در آمد های مالی از طریق واگذاری اماکن پرداخت . و ی همچنین از کاهش ۲۵درصدی هزینه ها  خبر داد و  مصرف بهینه را از اقدامات انجام شده این اداره کل از ابتدای سال جاری دانست .  وی در ادامه  عملکرد بهتر این  کیفیت بخشی فعالیت های مجموعه را از اهداف این اداره  دانست و ضمن  تبیین نقشه راه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  در  بخش های کیفیت بخشی خدما ت ، خلاقیت و نو آوری ، توسعه و تقویت تعاملات ، حفظ و تقویت و نظم و انضباط و استفاده بهینه از منابع و همچنین برخی مشکلات م موانع و درخواست ها  پرداخت .

د ر پایان  معاونین ، روسای ادارات و مراکز تابعه ، نمایندگان مربیان ، نماینده کارکنان  و مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز مشکلات  و چالش  ها رادر بخش های مختلف  مطرح نمودند.