به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز همزمان با فرارسیدن روز درختکاری کارکنان و کارآموزان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز نسبت به غرس نهال در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان اقدام نمود.

کارکنان و کار آموزان مراکز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در راستای ترویج فرهنگ درختکاری اقدام به غرس ۸۲۰ اصله نهال در مراکز تابعه این اداره کل اقدام نمودند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز بیان داشت : با توجه به ضرورت توسعه فضای سبز در مراکز به فواید توسعه این فضا ها در مراکز اشاره نمود و بر نگهداشت و مراقبت از فضای سبز مراکز بر اساس اصول علمی و فنی تاکید نمود.

غیاثی تبار به ارائه آموزش ها مهارتی توسط این اداره کل در زمینه طراحی فضای سبز و باغبانی اشاره نمود و افزود عموم علاقه مندان به فراگیری فنون مهارتی در این زمینه ها می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل به نشانی  wwwAlborztvto.ir  اقدام به پیش ثبت نام در دوره های سال آینده  مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاه های آزاد کنند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز بر آمادگی این اداره کل جهت ارائه آموزش های فنی و مهارتی مبتنی بر استانداردهای بین المللی جهت آموزش کارگران ، دست اندرکاران فضای سبز و تعامل با دستگاه های ذی ربط تاکید نمود.