به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز رحمت اله مهنی مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با مدیر کل ، معاونین و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز دیدار نمود.

مهنی در این دیدار صمیمانه که کلیه کارشناسان حوزه معاونت آموزش و معاونت اداری و پشتیبانی حضور داشتند ضمن قدردانی از زحمات همکاران این اداره کل در سال گذشته به شعار سال اشاره نمود و افزود رعایت خرید کالای ایرانی و پرهیز از تهیه و خرید کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند زمینه ای برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی کشور خواهد شد و خانواده آموزش فنی و حرفه ای کشور باید برای تحقق این شعار نهایت تلاش خود را انجام می دهد.

مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توجه بیشتر به صنایع استان و تعامل عمیق تر با آنها را برای ارتقاء توانمندی کارگران شاغل در صنایع را ضروری دانست و به برنامه ریزی در این زمینه تاکید نمود.

در ابتدای این جلسه تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز به ارائه گزارش از دستاوردها و فعالیت های این اداره کل در سال گذشته و چشم انداز و برنامه های آینده این اداره کل در راستای تحقق شعار سال اشاره نمود.