دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با فرماندار شهرستان فردیس

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با فرماندار شهرستان فردیس دیدار و گفتگو کرد.
این دیدار که در محل فرمانداری شهرستان فردیس انجام شد . تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال به برنامه ها و سیاست های این اداره کل در سال جاری هم سو با شعار سال و حمایت از کالای ایرانی پرداخت.
در ادامه غیاثی تبار به ظرفیت های این اداره کل در سطح استان و شهرستان پرداخت و با اشاره برخی از مشکلات در مراکز و شهرستان ها و با مطرح کردن مشکلات مرکز آموزش فنی و حرفه ای تخصصی شیلات و کشاورزی زیبادشت از فرماندار شهرستان جهت رفع مشکلات و موانع طلب همکاری نمود.
در پایان غیاثی تبار با اشاره به وجود شهرک های صنعتی در شهرستان فردیس به آموزش های این اداره کل در بخش صنایع و صنوف شهرستان پرداخت و افزود این اداره کل با متمرکز کردن واحد آموزش در صنایع استان در سال گذشته و با نیاز سنجی های انجام شده در سال جاری نیز این آموزش ها با هدف ارتقاء مهارت شاغلین در راستای کیفیت بخشی به محصولات داخلی گام بلندی خواهد برداشت.
اینانلو فرماندار شهرستان فردیس نیز با اشاره به اهمیت و جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای بر کاهش نرخ بیکاری آمادگی خود را جهت پشتیبانی اعتباری از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردیس اعلام و مقرر شد در اولین فرصت بازدیدی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای زیبادشت داشته باشند.