دومین جلسه ستاد اجرایی میزبانی از هجدهمین مسابقات ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز دومین جلسه ستاد میزبانی از هجدهمین دوره  مسابقات ملی مهارت  با حضور مدیر کل ، معاونین و مسئولین کمیته های مجری در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز برگزار شد.

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن  اشاره به برگزاری مسابقات از تاریخ ۲۳  تیر ماه سال جاری  که در ۱۰ رشته توسط  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز خبر داد.

غیاثی تبار  به  میزبانی دوره های قبل توسط این اداره کل اشاره کرد و افزود می توان بابهره گیری از تجربیات ادوار گذشته و با خلاقیت و نو آوری  شاهد برگزاری  با کیفیت تر مسابقات ملی مهارت بود که این امر با همدلی ، همکاری و برنامه ریزی مناسب امکان پذیر می باشد.

وی  به برنامه ریزی دقیق مبتنی بر خلاقیت توسط مسئولین کمیته ها اشاره کرد  و صرفه جویی و استفاده صحیح  منابع موجود را از برنامه های مهم برشمرد.

در پایان مسئولین کمیته ها به پیشنهادهای خود در خصوص برگزاری میزبانی بهتر و  چالش  ها و مشکلات  پیش رو پرداختند.

از دیگر برنامه های مهم اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  استان البرز  در  مسابقات ملی  مهارت برپایی نمایشگاه گذر مهارت ، تور بازدید دانش آموزی و صنایع و اجرای برنامه های فرهنگی در حین مسابقات  می باشد. این مسابقات به صورت سالانه  برگزار می شود  که  استان البرز  میزبان  این رویداد ملی می باشند .  هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در ۳۳ رشته مهارتی در  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و مرکز تربیت مربی آغاز می شود.