تقدیر از خادمین و فعالان نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز طی مراسمی از فعالان نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز تقدیر شد.

در این مراسم که با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان ، مدیر کل ، معاونین روسای ادارات و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و تعدادی از کارشناسان ستاد اقامه نماز  و این اداره کل در محل  سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید اکبر موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با اشاره به نقش مهم نماز در جهت پیشگیری از آسیب های اجنماعی تآکید نمود و در ادامه به بیانات بزرگان دین و کلام الهی به اقامه نماز و ضرورت تلاش برای برنامه ریزی در حهت برگزازی نماز جماعت با شکوه هرچه بیشتر  در ادارات اشاره نمود و از اقدامات انجام شده توسط مدیر کل  و  مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در بحث اقامه نماز تقدیر و تشکر نمود.

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  به در اولویت بودن اقامه نماز در این اداره کل اشاره کرد و از برنامه ریزی و تعامل بیشتر برای  برگزاری نماز جماعت با شکوه در این اداره کل و مراکز تابعه خبر داد.

غیاثی تبار در ادامه از تلاش های حجت الاسلام مجید ستوده امام جماعت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز برای ۱۸ سال تلاش و همکاری در مراسمات فرهنگی بویژه اقامه نماز تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است در ابتدای این مراسم احسان قادری زاده دبیر شورای فرهنگی و رابط اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گزارشی از فعالیت های انجام شده در این اداره کل و مراکز تابعه در خصوص اقامه نماز ارائه نمود.