تجلیل از مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز همزمان با فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز بزرگداشت مقام معلم و مربی از مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در قالب تور یک روزه فرهنگی ورزشی تجلیل شد.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز طی مراسمی با حضور مدیر کل دفتر خدمات و حوزه های علمیه قم  و مدیر کل دفتر نظارت ،  بهسازی و هدایت شغلی آموزش فنی و حرفه ای کشور از مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اهداء لوح و هدایا تجلیل شد.

در این مراسم که همزمان با تور فرهنگی ورزشی مربیان آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در منطقه جاده چالوس برگزار شد ، طاهر پور مدیر کل دفتر دفتر نظارت ،  بهسازی و هدایت شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ولی عصر ( عج ) و روز معلم و مربی به نقش ارزنده مربیان در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اشاره نمود و ضمن ابلاغ پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به تلاش های این سازمان در جهت ارتقاء سطح دانش و مهارت و بهبود وضعیت معیشتی آنان پرداخت.

حجت الله و المسلمین ستوده مدیر کل دفتر خدمات حوزه های علمیه استان البرز  نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز معلم به نقش مهم مربیان در جامعه اشاره کرد و اهمیت آنرا مورد تاکید قرار داد.

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  نیز در این مراسم مربیان را از ارکان مهم آموزش فنی و حرفه ای دانست و با توجه به تدوین نقشه را اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز حرکت بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در جهت رسیدن به اهداف سازمانی  را مهم بر شمرد .

وی ضمن قدر دانی از تلاش های مربیان در بخش های مختلف آموزشی به توجه و تلاش این اداره کل جهت ارایه خدمات با کیفیت در همه حوزه ها  و به ضرورت  پشتیبانی از مربیان به مراکز آموزشی اشاره  نمود. وی افزود رتبه بندی مربیان در سطح آموزش آنها تاثیر بسیاری خواهد داشت که با صدور کارنامه مربیان این امر امکان پذیر شد . در همین راستا از ۷ مربی برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اهدا لوح و هدایا تجلیل شد.

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اشاره به شعار سال و اهمیت مصرف کالای ایرانی نقش مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان را در تحقق این شعار مهم بر شمرد و افزود مجموعه خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه ای استان البرز می تواند سهم بسزایی در توسعه و ترویج فرهنگ استفاده از کالاهای تولید داخل داشته باشد و این مهم زمینه ساز رونق گرفتن بازار کسب و کار و هدایت مهارت آموختگان این مجموعه به سمت اشتغال خواهد بود.

تور یک روزه فرهنگی ، ورزشی این اداره کل که ویژه مربیان آموزش فنی و حرفه ای استان بود با برنامه های متنوع فرهنگی ، ورزشی از جمله مراسم بزرگداشت نیمه شعبان و مسابقات ورزشی برای شرکت کنندگان همراه بود. در این اردو از نفرات برتر مسابقات در رشته های مختلف ورزشی تقدیر شد.