تجلیل از جانبازان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز همزمان با ایاد شعبانیه و روز جانباز مراسمی جهت تجلیل از جانبازان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای ، معاونین ، مسئولین ستادی و جانبازان گرانقدر این اداره برگزار شد.

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس ( ع ) جا نبازان را پرچمداران مکتب حضرت ابوالفضل العباس( ع ) دانست و افزود جانبازان الگوی بسیار مناسبی برای جامعه و همکاران می باشند و حضور ۹ جانباز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان از افتخاران این مجموعه می باشد .

طاهر نژاد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در این جلسه از مسئولین آموزش فنی و حرفه ای استان به دلیل ارج نهادن به مقام شامخ جانبازان ، قدردانی نمودند.

طاهر نژاد به نامگذاری روز جانباز و وهمزمانی آن با ولادت با سعادت حضرت عباس ( ع ) اشاره نمود و افزود : جانبازان عزیز انقلاب اسلامی در راه اسلام و انقلاب با الگو قرار دادن حضرت عباس ( ع ) در مقابل هوای نفس ایستادند و با مقاومت خود در برابر دشمن رنج و سختی جانبازی و مصدومیت را به جان خریدند و اکنون پس از گذشت سال ها همچنان بر اجر و عزت آنها افزوده می شود.