یازدهمین جلسه شورای اداری آموزشی  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  با حضور مدیر کل ، معاونین ، روسای ادارات ومراکز در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه روسای مراکز تابعه ضمن ارائه گزارش اجمالی از فعالیت ها و عملکرد ده ماهه  مراکز در زمینه های آموزش ، مالی ، عمرانی پرداختندوبه مشکلات ، نظرات و پیشنهادهای خودرا در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و اجرای تعهدات و در بخش های مختلف آموزشی اشاره نمودند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در ابتدا با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال به عدم تحقق عملکرد در بخش های مختلف  توسط مراکز اشاره کرد و زمان باقی مانده تا پایان سال جاری  را فرصتی برای تحقق اهداف اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز دانست.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز به عملکرد ۱۰ ماهه مراکز  پرداخت و همدلی ، همکاری و همچنین خلاقیت و نو آوری را برای پیشبرد اهداف سازمانی  ضروری بر شمرد و برنامه ریزی جهت مدیریت هزینه ها و پیش بینی هزینه های آتی را توسط مراکز و روسای مراکز  را مورد تاکید قرار داد.

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اشاره به انعقاد۲۶ تفاهمنامه همکاری  ازروسای مراکزو ادارات  خواست تا تمام تلاش خود را جهت تحقق نقشه راه این اداره کل در محورهای مختلف  انجام دهند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به اهمیت بالای ارزشیابی واقعی کارکنان و کارنامه مربیان  اشاره کرد و آنرا یکی از مهم ترین راه های سنجش فعالیت کارکنان دانست که باید با وسواس و دقت بالا مورد بررسی قرار گیرند که با نتایج به دست آمده بتوان استفاده بهینه تری از سرمایه های انسانی داشت.

وی در ادامه به اجرای طرحی در مورد بررسی نقاط ضعف در بخش های مختلف آموزشی ، مالی و .. در سال ۹۶ پرداخت و بیان داشت با استفاده از تجربیات قبل و برنامه ریزی دقیق می توان سالی برنامه ریزی شده و دور از نقاط ضعف  را رقم زد.

غیاثی تبار در پایان به عملکرد مراکزتابعه این اداره کل در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی پرداخت تحقق عملکرد کامل این طرح را از اهداف اصلی این اداره کل دانست و  به اهمیت  اجرایی شدن و تسریع طرح ایران مهارت در استان البرز پرداخت .

از دیگر موارد مورد توجه مدیر کل در جلسه شورای اداری آموزشی استفاده بهینه از منابع ، تشکیل شورای حفاظت ایمنی در مراکز جهت جلوگیری از حوادث احتمالی برنامه ریزی دقیق مراکز جهت عملیاتی کردن تفاهمنامه های فی مابین ، نظم و انضباط کاری و اداری ، و  تعمیق تعامل با صنایع با ایجاد واحد آموزش در صنایع اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  بود.

در پایان روسای ادارات تابعه نیزضمن پاسخگویی به مشکلات مطرح شده از سوی مراکزتسریع در روند رفع موانع در اجرای تعهدات مراکز را مورد تاکید قرار دادند و با توجه به تعهدات تعیین شده برای ادارات ، گزارش فعالیت ها و عملکرد های  خود را ارائه و نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی به کارگیری روش های اجرایی برای دستیابی به نتایج مطلوب تر را مطرح نمودند.