به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با صدور ابلاغی از سوی مدیر کل آموزش فنی فنی و حرفه ای استان البرز  ناصر محمدی  به عنوان سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ساوجبلاغ  منصوب شد .

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای محمد محمودی در این پست طی ابلاغی جناب آقای ناصر محمدی را به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ساوجبلاغ  منصوب کرد.

متن این ابلاغ به این شرح می باشد.

با احترام، با عنایت به تعهد و سوابق جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان “سرپرست مرکز آموزش فنی وحرفه ای ساوجبلاغ ” منصوب  می شوید. با عنایت به جایگاه  و اهمیت آن مرکز در خصوص اجرای دوره های مهارتی و برگزاری دوره های آموزشی در بخشهای مختلف آموزشی انتظار می رود تا از طریق تعامل ،همدلی و بهره مندی از توانمندی های مربیان عزیز و همکاران گرامی  و ارتباط موثر با مسئولین شهرستان، معاونین ، روسای ادارات و سایر مراکز آموزشی وکلیه مخاطبین و برنامه ریزی لازم جهت کیفیت بخشی خدمات ، تقویت نظم و انضباط، استفاده بهینه از منابع وتوسعه تعاملات و خلاقیت و نوآوری و همچنین اجرای دقیق و به هنگام سند سالیانه آموزشی و اجرایی مرکز، جایگاه آموزشی و اجتماعی مرکز را در کوتاه مدت در سطوح مختلف ارتقاء دهید .

امید است با توکل به ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق و موید باشید.