به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با صدور ابلاغی از سوی مدیر کل آموزش فنی فنی و حرفه ای استان البرز  محمد محمودی    به عنوان سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خدایی  منصوب شد .

غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای ناصر کاردوست برای ۶ سال انجام وظیفه در این پست طی ابلاغی جناب آقای محمد محمودی را به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خدایی  منصوب کرد.

متن این ابلاغ به این شرح می باشد

نظر به تعهد و تجارب  جنابعالی  به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان ” سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خدایی ” منصوب می شوید. با عنایت به جایگاه و اهمیت آن مرکز در خصوص اجرای دوره های مهارتی در بخشهای مختلف آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی در فناوری های نوین و همچنین میزبانی برنامه های ملی انتظار می رود تا از طریق تعامل ، همدلی و بهره مندی های مربیان عزیز و همکاران گرامی و ارتباط موثر با معاونین ، روسای ادارات و سایر مراکز آموزشی و کلیه مخاطبین برنامه ریزی لازم جهت نهادینه نمودن کیفیت بخشی خدمات ، تقویت نظم و انضباط ، استفاده بهینه از منابع ، تقویت و توسعه تعاملات و خلاقیت و نو آوری و اجرای دقیق و به هنگام  سند اجرایی و آموزشی  تحت سرپرستی در هر سال ، جایگاه آموزشی و اجتماعی مرکز را در کوتاه مدت ارتقاء دهید.

امید است با توکل به ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشید.

لازم به ذکر می باشد در ابتدای جلسه  نشست مشترکی بین مدیر کل و معاونین  آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با مسئولین ، مربیان و کارکنان مرکز شهید خدایی  صورت پذیرفت که در این نشست غیاثی تبار ضرورت تلاش و همدلی برای پیشبرد اهداف سازمان تاکید نمود و تعمیق روابط با مراکز صنعتی ، صنوف و بازار کار، زندان ها و پادگان ها و .. در این شهرستان و جذب حمایت آنها  برای توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای را مهم بر شمرد وی در ادامه  به برنامه ریزی دقیق در تمامی حوزه های اداره کل ( مالی و پشتیبانی ، رفاه ، آموزش ،  امور فرهنگی و کارگزینی و …) پرداخت و شفاف سازی در همه امور را از برنامه های این اداره کل در سال جاری دانست و افزود : برای تحقق این مهم از طریق هم فکری ، هم اندیشی  و استفاده از تجربیات تمامی دست اندرکاران باید استفاده کرد.

در پایان  مربیان به مشکلات و موانع پرداختند و مدیر کل  و معاونین پاسخگو ی مشکلات مطرح شده از سوی مربیان  بودند و نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی به کارگیری روش های اجرایی برای دستیابی به نتایج مطلوب تر را مطرح نمودند